(096) 582 1144 • (097) 167 3040
м. Ізмаїл, вул. Мічуріна, 11 (з 8.30 до 17.00)

КОМПЛЕКС

Житловий комплекс «АФІНА» - це комплекс, що складається з чотирьох сучасних житлових будинків у південно-західній частині м. Ізмаїла (пр. Миру 11/2), зведений за технологією каркасно-кам'яної конструкції з монолітною залізобетонною плитою.

Стіни «АФІНИ» виконані з високоякісної цегли, утеплені, вікна Rehau з п'ятикамерним профілем та енергозберігаючим склопакетом. Все це забезпечує відмінну шумоізоляцію, зберігає тепло Вашої оселі взимку та прохолоду влітку. Також значним плюсом є індивідуальне опалення квартир, яке здійснюється за допомогою газових казанів.

 

 

Для Вашої зручності кожна секція житлового комплексу буде обладнана надійними швидкісними безшумними ліфтами OTIS.

Архітектурна композиція є цегляною будівлею з закритими і відкритими балконами, панорамне скління надає будівлі розкіш. В основі дизайну лежить благородний стиль – тонка гармонія форми та кольору, краса та виблискування скла, стримана розкіш ексклюзивних деталей.

Ми пропонуємо ретельно продумані варіанти планувань, які дозволяють підібрати оптимальний варіант житла як з точки зору ціни, так і площі. Комфортні кухні, оптимальні розміри та розташування кімнат, ніші під шафи та вбиральні

  • Однокімнатні квартири – 39,0 - 48,0 м2;
  • Двокімнатні квартири – 57,8 – 81,0 м2;
  • Трикімнатні квартири – 93,3 – 108,0 м2.

Для клієнтів ми пропонуємо безвідсоткову розстрочку із мнімальним початковим  внеском.

ІНФРАСТРУКТУРА

ЖК «АФІНА» розташований у Південно-Західній частині міста. Тут немає галасливої ​​міської суєти та автомагістралей. Це в буквальному значенні територія спокою, здорового способу життя та абсолютного комфорту. Район зі зручною транспортною доступністю та розвиненою інфраструктурою, що склалася: супермаркети, магазини, кафе, ресторани, школи, дитячі садки.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШОГО НОВОГО БУДИНКУ!

Ми пишаємося ним, і якщо Ви зробите вибір на його користь, то він стане Вашим приводом для гордості.